InvePRO group
Menu

Spolupráce s klienty

Délka čtení: 2 min., 20 sec.
Finance

Zde si můžete přečíst o naší spolupráci s klienty, tak směle do toho.

Pár detailů z naší spolupráce

Web Onlinefitness.cz je nápadem Daniela Opačitého a Lukáše Vojkovského, kteří přišli s zajímavou myšlenkou cvičení na internetu. Je určen zejména ženám, které nemají čas či jednoduše nechtějí chodit do fitka. Stačí jim notebook či tablet a cvičit mohou i z pohodlí domova.

Online fitnesáci začínali v podstatě na zelené louce. Společně s Poski.com vymysleli jak vytvořit a technicky zajistit konkurenceschopný model společnosti, která nabízí online cvičení, tak aby předběhla svou konkurenci. Bylo třeba nejen zajistit samotné živé vysílání cvičení, ale také vymyslet, jakým způsobem tyto unikátní služby nabídnout pro různé cílové skupiny.

Tvorba webu a napojení na externí služby

Nestačilo vytvořit samotný web. Analytici a programátoři museli vymyslet technické řešení streamingu a nabídky online cvičení tak, aby každá zákaznice dostala přesně to, co si objednala. Řešilo se tedy:

  • V začátcích projektu vlastní přehrávač živého i archivního vysílání a přímé napojení na Wowza Streaming Server - software běžící na serveru třetí strany, která zajišťovala technicky samotný přenos dat živého videa
  • V pozdější fázi projektu výměnu řešení s vlastním přehrávačem za komplexnější řešení od Livebox
  • Přístup k rozdílným lekcím veřejně, po zaplacení a po zaplacení lepšího členství
  • Platby kreditem za jednotlivé lekce a nákup kreditu obratem pomocí platebních karet

online fitness

Členství

Zákaznice si může na webu zakoupit různé druhy členství dle výběru - měsíční, čtvrtletní nebo např. roční. Má možnost také kreditového členství. Dle členství má přístup do TOP lekcí či nikoliv. Naši programátoři museli vyřešit opakované platby, které se strhávají z platební karty zákaznic, a také funkci pro neúspěšné platby - opětovné pokusy pokud se nepodaří z karty strhnout platbu.

Pro zákazníky, kteří chtějí darovat poukaz na fitness lekce například k narozeninám, jsou připraveny dárkové poukazy.

online fitness ceník

Fitness lekce

Každá sekce se cvičením má vlastní URL adresu a video s lekcí se dá zhlédnout i po skončení přenosu. Přenosy jsou napojeny na služby firmy LIVEBOX, která technicky zajišťuje živá vysílání. Výhodou oproti YouTube konkurenci je určitě kombinace živosti, češtiny a širokého obsahu. Navíc uživatel nemusí nic vyhledávat a má jistotu, že trénink bude kvalitní.

online fitness