InvePRO group
Menu

Náš příběh

Délka čtení: 2 min., 33 sec.
Development

Znáte nás příběh? Pokud ne, jistě vás bude zajímat, jak to s námi celé bylo.

Náš příběh

Ing. Vladimír Vaněk – náš příběh

Realitní software Poski REAL je produkt společnosti Poski.com s.r.o., který je vyvíjený více jak 10 let těmi nejlepšími programátory, které si můžete přát. Do vývoje softwaru jsme věnovali více jak 20 000 programátorských hodin a jsme přesvědčení, že tento vývoj je vidět, také v jeho kvalitě.

Začátky byly ale opravdu šílené a dodnes nechápu, že si v začátcích náš software někdo zakoupil.

Původně se Poski REAL prodával jako software v balíčku společně s webovými stránkami. Především díky požadavkům našich klientů na rychlé úpravy a individuální rozvoj softwaru jsme v roce 2016 přešli na model SaaS (Software as a Service) a díky tomu jako jediní na českém trhu provádíme aktualizace softwaru každý měsíc. Realitní software se díky tomu velice rychle vyvíjí.

Realitní software vyvíjíme pro potřeby našich klientů a pomáháme jim v jejich růstu.

Často slýcháváme, že jsme Polská firma, díky snadné přesmyčce v názvu společnosti. Při vzniku Poski.com nikdo z nás netušil, že to bude zejména pro českou klientelu takový problém.

Sám někdy nakupuji v Polsku a kvalita je zcela totožná, ne-li někdy lepší než u nás v Čechách. Ale tím nemám zájem hájit Poláky :-)

Poski.com je ryze česká společnost, která má sídlo v Ostravě, městě, kde už na uhlí opravdu nenarazíte, smogových dní je zde méně než v Praze, ale zato je to místo několika nadnárodních IT společností. Ty měly bohužel (z hlediska pracovníků) stejný nápad jako my, podnikat v Ostravě.

Je to pro nás ale výzvou, chceme být každý den lepší a lepší, chceme klientům pomáhat. S touto myšlenkou každý den přijde do práce více jak 25 pracovníků. Těm Poski.com dává práci a i proto nepracujeme zadarmo, jako se prezentuje naše konkurence. Jsme hrdí na to, že můžeme díky našim zákazníkům stále růst.

Nemohu slíbit, že naše práce bude vždy jen nejlepší, jsme taky jen lidi a každý má někdy slabší a silnější dny.

Co ale slíbit mohu, že se vždy k problémům postavíme čelem. Já sám jsem toho garantem a pevně doufám, že budete s naší společností spokojeni a pomůžeme Vám ve Vašem růstu.

Děkujeme za přízeňIng. Vladimír VaněkVýkonný ředitel Poski.com s.r.o.